Co nas wyróżnia?

PROFESJONALIZM Charakteryzuje nas określony system wartości, który za nadrzędną cechę stawia profesjonalne podejście do klienta. Powierzając nam swoje urządzenia możecie być Państwo pewni, że opiekę nad nimi sprawować będzie grupa wykwalifikowanych specjalistów.

ROZWÓJ Jesteśmy na rynku od 2000 roku. Obecnie PRO-SERWIS to grupa pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Regularnie podnosimy swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach. Rozwijamy się w wielu płaszczyznach. Budujemy relacje z naszymi klientami. Pomaga nam w tym dział serwisu, dzięki któremu zapewniamy szybką reakcję oraz skuteczne rozwiązanie powierzonego nam zadania.

OPROGRAMOWANIE Wiemy, że praca z urządzeniami biurowymi może być przyjemniejsza. Jednocześnie dzięki oprogramowaniu może być tańsza. Nie tylko wdrażamy, ale też sprawujemy kompleksową opiekę nad systemami. Software połączony z zakupem / dzierżawą urządzenia biurowego i kontraktem serwisowo-materiałowym PRO-CLICK dostarcza Państwu kompleksowe rozwiązanie z przejrzystym oraz wygodnym systemem rozliczania od wykonanych wydruków.

SUKCES Liczne rozmowy, odbyte spotkania, finalnie zrealizowane projekty. Dążymy do tego, aby wspólnie osiągnąć sukces. W końcu, gdyby nie rozmowa oraz wzajemne starania, nie udałoby się wspólnie dotrzeć do celu. Dołącz do nas! Chcemy, aby każdy nasz klient zrealizował z nami swoje potrzeby i również osiągnął sukces.

ELASTYCZNOŚĆ Wyróżniamy się na tle konkurencji. Za jedną z najważniejszych cech profesjonalnego podejścia do klienta uznajemy elastyczność w działaniu. Każde zadanie jest inne, każdy przypadek wymaga odmiennej interwencji. Chcemy pochylić się nad każdym z nich. Zostań naszym partnerem, sprawdź czy potrafimy dla Ciebie zrobić coś wyjątkowego, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

RÓŻNORODNOŚĆ Specjalizujemy się w serwisie urządzeń biurowych. Potrafimy dopasować się do Państwa floty urządzeń dzięki szerokiej współpracy z wieloma producentami urządzeń i materiałów eksploatacyjnych. Dzięki różnorodności potrafimy także spojrzeć na ten sam temat z innej perspektywy.

WSPÓŁPRACA Współpracując ściśle z krajowymi i międzynarodowymi dystrybutorami, osiągnęliśmy poziomy autoryzacyjne najpopularniejszych marek urządzeń biurowych. Portfolio naszych klientów to pokaźna grupa firm i instytucji, które od wielu lat są lojalnymi partnerami w biznesie.

INNOWACYJNOŚĆ Jesteśmy pionierami w zakresie wdrożeń oprogramowań związanych z zarządzaniem wydrukami oraz osobami w firmach. Dzięki audytom analizujemy środowisko klienta oraz proponujemy kompleksowe rozwiązania dedykowane pod Państwa potrzeby. Od ponad 4 lat z sukcesami przecieramy szlaki bardzo dynamicznie rozwijającej się branży druku 3D. Jako jedni z nielicznych łączymy tematy drukowania 2D oraz 3D.

SERWIS Stanowimy grupę zmotywowanych, doświadczonych i regularnie szkolonych ludzi. Z powodzeniem serwisujemy urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, kopiarki, faksy, niszczarki, a także plotery. Zapobiegamy ewentualnym przestojom w pracy wstawiając urządzenia zastępcze. W ramach akcji DEMO zapewniamy dostęp do szerokiej gamy urządzeń, które udostępniamy na bezpłatne testy Państwa firmie.