Projekt „Ławeczka”

Wspieramy lokalną społeczność oraz biznes. Działania na rzecz ekologi również nie są nam obce. Zdecydowaliśmy się wesprzeć projekt pn. „Ławeczka”. W związku z naszym zaangażowaniem otrzymaliśmy miłe słowa podziękowania od organizatora 🙂

„Przedstawiamy Wam kolejną Firmę, która dołączyła do Projektu Ławeczka, dokładając swoją cegiełkę do rozwoju Waszego ukochanego Myślęcinka. Szczęśliwą trzynastą ławeczkę posadowioną tuż obok Wakepark Bydgoszcz sponsoruje dla Was Pro-Serwis Bydgoszcz.

Jest to sprawdzona firma, która od ponad 15 lat świadczy usługi w zakresie obsługi urządzeń biurowych. Dostarcza oraz serwisuje drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki, a także zaopatruje w materiały eksploatacyjne, takie jak tonery, tusze czy filamenty.

Jeśli więc szukacie rzetelnego partnera, który w sprawny i profesjonalny sposób pomoże Wam zoptymalizować koszty wydruku i zadba o serwis Waszych urządzeń biurowych, to zachęcamy do skorzystania z usług Pro-Serwis Bydgoszcz!
Rynek pełen jest różnego rodzaju usług, macie wybór, więc róbcie to z głową – wybierajcie usługi firm, które troszczą się o lokalną społeczność.”

Jesteś zainteresowany pomocą? Więcej o „Projekcie Ławeczka” znajdziecie na stronie organizatora.